Martinstag w naszej szkole!

Tradycje w języku niemieckim w wykonaniu najmłodszych!

Dzisiaj, 28 listopada, w naszej szkole odbył się tradycyjny Martinstag. Uczniowie klas 1-3 przygotowali pod opieką swoich pań specjalny repertuar na tę okazję w języku niemieckim . Zabawy było co niemiara, szczególnie gdy na scenie pokazała się rzesza gitarzystów! Nie odstawały także inne klasy, lampiony, układy choreograficzne i opowieści sprawiły, że nikt nie nudził się podczas tego spotkania. Wszytko mogli także podziwiać rodzice i specjalni goście z DFK Rudy, co dla naszych uczniów było wyróżnieniem. Uczniowie klas piątych i szóstych dodatkowo przygotowali specjalny repertuar w języku niemieckim poświęcony Józefowi von Eichendorffowi z okazji 162. rocznicy jego śmierci. zapraszamy do fotorelacji poniżej!